Antonina Nowak “Bo we mnie jest noc” wystawa w ramach ArtFast Lubań

Barwne opowieści, pisane światłem nocy zachwycają zmianą charakteru miejsc dobrze nam znanych i pchają do eksploracji nocy. Ta codzienna droga do domu, pełna nieoczywistości, skrytej w ciemniejszych zakamarkach, jest oddechem w sprawach powszednich, momentem rozważań oraz spotkaniem z naturą w tonących w mroku pejzażach miejskich.

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Antoniny Nowak „bo we mnie jest noc”, która odbędzie się 8 czerwca 2024 o godzinie 18:00 w Lubańskiej niezależnej galerii „Przestrzeń” w Lubaniu!

Antonina Nowak (ur. 2002) – krakowianka, studentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz studentka Pielęgniarstwa na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje umiejętności
plastyczne rozwija w mediach malarsko-rysunkowych, fotografii oraz plakacie. Inspiracje do tworzenia czerpie z obserwacji najbliższych jej miejsc zamieszkania i otaczającej je roślinności. Jej prace to próba zatrzymania emocji i wrażeń towarzyszących jej w przeżywaniu codzienności.

Antonina Nowak – bo we mnie jest noc
8.06.2024 (sobota) godzina 18:00
„Przestrzeń” Galeria sztuki, atelier
Lubań ul. Zgorzelecka 18
@toszka_art
@jejprzestrzen
Serdecznie zapraszamy !