Wernisaż “Mózg Rozchlapany” Paweł Draus 02.03.2024 w ramach ArtFast Lubań

Trzeciego marca 2024 roku Lubań tętnił sztuką współczesną podczas kolejnej edycji ArtFast w niezależnej galerii “Przestrzeń”. Tym razem widzowie mieli okazję skosztować sztuki w stylu PopArt za sprawą artysty z Jeleniej Góry.
Wystawa pod tytułem “Mózg rozchlapany przez Pawła Drausa” doskonale oddawała styl artysty. Jego dzieła, pełne detali, żywych kolorów i intensywnych treści, w postaci rysunków, obrazów, a nawet rzeźb, zapewniły odbiorcom niezapomnianą podróż przez sztukę.

Sam artysta osobiście oprowadził zwiedzających przez ekspozycję, dzieląc się swoimi inspiracjami, technikami tworzenia oraz osobistymi historiami. Była to niezwykła okazja na bliższe poznanie twórcy i jego dzieł.
Na zakończenie, Paweł pokazał swoje umiejętności w tworzeniu obrazów na bazie luźno rzuconych przez uczestników haseł. Nic dziwnego, że wystawa cieszyła się ogromną frekwencją. To kolejne potwierdzenie, że sztuka potrafi przyciągnąć wielu odbiorców i być inspiracją.

Szczególnie dziękujemy agencji realizacji twórczych “Strawberry” (Agnieszki i Tomka) za opiekę nad wystawą i jej współrealizację.